31 mei – Huiskamer Concert met als speciale gast: Michael Telapary
EXCLUSIEF LIGCONCERTEN
Op zondagochtend openen we de Sound Chapel voor een bijzonder huiskamerconcert, samen met als speciale gast: Michael Telapary. Michael staat bekend om zijn intuïtieve en bezielde spel op de Native flute. Zijn manier van spelen beweegt zich vrij tussen melodie en stilte en voegt een warme, aardse laag toe aan het klankveld van gongs, kristallen schalen en boventooninstrumenten.
In deze unieke ontmoeting van klank ontstaat een meditatieve klankreis waarin verschillende instrumenten elkaar dragen en versterken. De fluit beweegt als een adem door het klankveld, soms leidend, soms luisterend, en verweeft zich met de resonantie van de gongs en schalen.
Het concert vertrekt vanuit het principe van yin & yang — het mannelijk en vrouwelijk aspect dat in ieder van ons aanwezig is. Het samenspel beweegt zich op de golven van deze twee kwaliteiten en neemt je mee voorbij de polariteit naar de eenheid die we in wezen zijn.
Het wordt een ligconcert waarin klank je meeneemt door verschillende lagen van je persoonlijke beleving naar het onpersoonlijke en onvoorwaardelijke veld van liefde:
IK BEN.
We beginnen met een korte inleiding en een geleide meditatie. Daarna volgt het concert. Na afloop is er ruimte voor koffie of thee met een kleine versnapering. Wie wil kan zijn ervaring delen, maar er is ook de mogelijkheid om nog even in stilte te verblijven.
Praktische informatie:
Zondagmorgen 30 mei starten we om 10.30 uur (entree een half uur eerder).
Het programma duurt circa 2,5 uur.
Maximaal 18 plekken beschikbaar
Je hoeft niks mee te nemen. (Matrassen, dekens, e.d. zijn aanwezig)
Een ticket is € 49,- per persoon.
De ware stilte
is niet zonder geluiden
maar zonder gedachten.
